dentysta kraków dentysta kraków dentysta kraków


lek. stomatolog Agnieszka Wyszyńska-Biront, specjalista protetyki stomatologicznej

Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 1996 roku. Od 1996 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Kliniczny staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. W latach 1998-2005 pracowała na stanowisku asystenta w Poradni Stomatologicznej Akademii Ekonomicznej Zespołu Opieki Zdrowotnej Dla Szkół Wyższych w Krakowie.

W latach 1998-2000 pracowała jako asystent w Stomatologicznej Spółdzielni Pracy – Dentystyka. Od 2002 roku prowadzi prywatna praktykę stomatologiczną w Krakowie. W latach 2001-2006 pracowała na stanowisku asystenta w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W tym czasie odbywała również staż specjalizacyjny w dziedzinie protetyki stomatologicznej na Oddziale Protetyki Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej. W kwietniu 2006 roku uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej.
"Uczestniczyłam w wielu kierunkowych kursach, szkoleniach oraz brałam udział w licznych sympozjach i konferencjach stomatologicznych pozwalających na mój ustawiczny rozwój zawodowy.
Jestem mężatką, mamą Huberta i Adasia. Moje hobby to szeroko rozumiany kontakt z naturą, na który składają się praca w ogrodzie i opieka nad czworonogami, a także piesze wycieczki. Lubię dobre kino, szczególnie dorobek filmowy Pedro Almodovara i Woody Allena.
Aktualnie od września 2011 poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie odpowiedzialnego leczenia wad zgryzu i zaburzeń zębowych w Studuim Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie. Merytoryczny i naukowy patronat nad Studium i słuchaczami objęła Pani prof. dr hab. Anna Komorowska niekwestionowany autorytet w tej dziedzinie."
 
Copyright © 2013 Stomatologia Krakowska 49. All rights reserved.       Mapa strony
ul. Krakowska 49 31-066 Kraków
Realizacja: Salon Reklamy