Lekarz stomatologii,
Specjalista protetyki stomatologicznej

Agnieszka Wyszyńska-Biront

Dyplom lekarza stomatologa uzyskałam w 1996 roku. Od 1996 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Kliniczny staż podyplomowy odbyłam w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. W latach 1998-2005 pracowałam na stanowisku asystenta w Poradni Stomatologicznej Akademii Ekonomicznej Zespołu Opieki Zdrowotnej Dla Szkół Wyższych w Krakowie.

W latach 1998-2000 pracowałam jako asystent w Stomatologicznej Spółdzielni Pracy – Dentystyka.

Od 2002 roku prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. W latach 2001-2006 pracowałam na stanowisku asystenta w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W tym czasie odbywałam również staż specjalizacyjny w dziedzinie protetyki stomatologicznej na Oddziale Protetyki Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej. W kwietniu 2006 roku uzyskałam tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej.

Uczestniczyłam w wielu kierunkowych kursach, szkoleniach oraz brałam udział w licznych sympozjach i konferencjach stomatologicznych, pozwalających na mój ustawiczny rozwój zawodowy.

Jestem mężatką, mamą Huberta i Adasia. Moje hobby to szeroko rozumiany kontakt z naturą, na który składają się praca w ogrodzie i opieka nad czworonogami, a także piesze wycieczki. Lubię dobre kino, szczególnie dorobek filmowy Pedro Almodovara i Woody Allena.