Nasza klinika

Filozofia leczenia

Nasze zasady

Nasza klinika Stomatologia Krakowska 49 kieruje się przede wszystkim zasadą leczenia pacjenta z zachowaniem jego godności osobistej.

Celem leczenia jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa opartego na bogatym doświadczeniu zawodowym i wysokich kwalifikacjach lekarzy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii związanych z podawaniem znieczulenia (komputerowy system Wand), potrafimy leczyć całkowicie bezboleśnie. Pozwala nam to wielokrotnie odbudować nadwątlone zaufanie pacjenta do lekarza.

Stosujemy najlepsze materiały światowych liderów, co prowadzi w prostej linii do uzyskania naturalnego efektu. Jeżeli z kolei chcemy poprawić naturę, to jesteśmy w stanie uzyskać wiele sukcesów również na tym polu.

Z pasji do stomatologii

Satysfakcja i zadowolenie pacjenta

W trakcie leczenia od momentu pierwszej wizyty w gabinecie dbamy o komfort pacjenta, o pełną informację o planie i postępie leczenia. Lekarz staje się przyjacielem pacjenta poprzez doradztwo najlepszego rozwiązania i prowadzenie go do ostatecznego efektu. Często jest to efekt współpracy interdyscyplinarnej pomiędzy chirurgiem, lekarzem specjalistą stomatologii zachowawczej, ortodontą i protetykiem. Od początku do końcowego rezultatu, dbamy o satysfakcję pacjenta i zadowolenie z podjętej współpracy.