Współpraca

Prace protetyczne

Technica Labolatorium Protetyczne - inż. Adam Majewski.

Inż. Adam Majewski od ponad 20 lat prowadzi własne laboratorium protetyczne „Technica”. Ukończył studium Medyczne w Krakowie i Wyższą Szkołę Inżynierii Dentystycznej w Ustroniu. Odbył wiele kursów zagranicznych z zakresu ceramiki i implantologii dentystycznej między innymi w Niemczech, Lichtensteinie
i Austrii. Brał udział w programach badawczych Collegium Medium UJ.

Obecnie w laboratorium Technica zatrudnionych jest kilkanaście osób wykonujących pełny zakres prac protetycznych ze wskazaniem na prace metaloceramiczne i całoceramiczne oraz prace w systemie CAD-CAM w cyrkonie.

Rejestracja i obsługa administracyjna

Estomed

Rejestracja i obsługa administracyjna w gabinecie Stomatologia Krakowska 49 odbywa się sprawnie dzięki zainstalowaniu oprogramowania renomowanej i bezpiecznej pod względem ochrony danych osobowych firmy Estomed.

Centrum Doradcze Prawa Medycznego

Kancelaria Adwokacka dr n. praw. Macieja Gibińskiego

Kompleksową administracyjno-prawną opieką naszej placówki oraz ochroną danych osobowych pacjentów powierzyliśmy Kancelarii Adwokackiej dr n. praw. Macieja Gibińskiego Centrum Doradcze Prawa Medycznego. Wszystko po to, abyśmy mogły maksymalnie skupić się na wykonywaniu swojego zawodu i nasz czas w całości oddać na potrzeby leczenia pacjentów.

Łagodnie.pl

System znieczulenia

System do łagodnego komputerowo sterowanego podawania znieczulenia Wand.