Pierwsza wizyta

Realizujemy marzenia o zdrowych i silnych zębach

Od pierwszej wizyty w gabinecie dbamy o komfort i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Przekazujemy kompletną informację o planie leczenia. Do problemów pacjenta podchodzimy z empatią i szacunkiem, doradzając najlepsze rozwiązania. Wiedząc jak istotne w przebiegu leczenia jest zaufanie pacjenta do lekarza, zawsze rzetelnie i wyczerpująco odpowiadamy na każde pytania i wątpliwości.

Wizyta konsultacyjna i wstępna diagnostyka

Na etapie rejestracji udzielamy informacji o możliwości leczenia oraz zapisujemy na konsultację ze specjalistą. Pierwszym krokiem na wizycie jest rozpoznanie problemu i przeprowadzenie diagnostyki. Umożliwia nam to dobrze wyposażona pracownia rentgenowska oraz nowoczesny sprzęt technologiczny.

Planowanie leczenia

W wyniku konsultacji specjalistycznej przedstawiamy pacjentowi plan leczenia stomatologicznego wraz z określeniem jego szacunkowych kosztów. Wszystkie zabiegi lecznicze odbywają się na miejscu, co pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Holistyczne podejście

Nie skupiamy się na jednym problemie, do leczenia zawsze podchodzimy całościowo, doradzając rozwiązania, które w sposób kompleksowy zapewniają zdrowie i zadowolenie pacjenta. Pochylamy się uważnie nad każdym, nawet najmniejszym problemem pacjenta.

Pokochasz swój uśmiech i polubisz swoje wizyty! Nasz przyjazny zespół pomoże Ci się poczuć komfortowo i pewnie.