Lekarz stomatologii,
Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją

Marzena Nanek

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia medyczne ukończyłam w 1997r. Tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją uzyskałam w 2006 r. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Doświadczenie zawodowe stale wzbogacam o nowe kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach, wykładach i kursach medycznych.

W mojej pracy zawodowej zajmuję się przywracaniem uśmiechu moim pacjentom. W naszym gabinecie –profesjonalną opieką stomatologiczną obejmuję zarówno zęby mleczne najmłodszych pacjentów, jak również dbam o zdrowie jamy ustnej ich opiekunów. Zawsze staram się podejść indywidualnie do potrzeb i oczekiwań, stawianych mi przez podopiecznych. Dzięki regularnym wizytom kontrolnym mogę na bieżąco informować pacjenta o aktualnych potrzebach zdrowotnych, a co za tym idzie, proponować ich szybkie rozwiązanie.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt stomatologiczny, który zapewnia zarówno postawienie diagnozy jak i komfortowe, bezbolesne zabiegi lecznicze.